Úvodní stránka/Odvětví/Spotřební zboží

Spotřební zboží

Potřeby pro domácnost, jako jsou pračky, jsou o opticky dokonalých površích. U výrobků do venkovních prostor jde o dlouhou životnost i za extrémních podmínek. A u hraček a předmětů pro volný čas jde o nejvyšší bezpečnost. Oblasti použití ultrazvukové technologie jsou stejně rozmanité jako požadavky na výrobky v průmyslu spotřebního zboží.

Díky našim strojům řady MS sonxTOP jsou například elektronické komponenty bezpečně zavařovány do krytu nebo do ovládacích prvků domácího spotřebiče bez poškození elektroniky. Při výrobě hraček se použitím ultrazvuku můžete vyhnout použití lepidel.

Oblasti použití ultrazvukové technologie jsou téměř nekonečné. Naše systémy zaručují maximální flexibilitu při výrobě, jsou stejně vhodné pro výrobu malých sérií i sériovou výrobu ve velkém množství a nabízejí ekonomický a bezpečný proces spojování.

Naše nejnovější generace ultrazvukových strojů s vlastním patentovaným a průkopnickým servopohonem preciSer© pro jedinečnou přesnost a maximální produktivitu stroje.

Potřebujete poradit?
Rádi Vám poradíme.