OD ZÁKLADNÍCH KOMPONENT PŘES CELÉ SYSTÉMY A INOVATIVNÍ SÉRIOVÉ STROJE AŽ PO JEDNOŮČELOVÉ ŘEŠENÍ NA KLÍČ – PRO RŮZNÁ ODVĚTVÍ

Každé odvětví má své vlastní požadavky – každý produkt má své vlastní speciální vlastnosti. Víme o individuálních požadavcích a nabízíme správné řešení. Naše inovace pro procesy s ultrazvukem, jako je ultrazvukové svařování nebo prostřih ultrazvukem se používají v celé řadě průmyslových odvětví.

INDIVIDUÁLNÍ POŽADAVKY POŽADUJÍ INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ.

Komponenty, systémy, sériové stroje a speciální jednoúčelové stroje skupiny MS Ultrasonic Technology Group pro ultrazvukové svařování a ultrazvukové procesy, jako je řezání, těsnění, děrování a separační svařování, jsou speciálně navrženy pro požadavky nejnáročnějších průmyslových odvětví.

Zatímco automobilový průmysl se zabývá svařováním termoplastických materiálů nebo mechanickým zpracováním vysoce ceněných sestav, obalový průmysl používá naše ultrazvukové svařovací systémy k implementaci široké škály velmi individuálních obalových řešení.

Systémy navržené pro textilní průmysl nabízejí inovativní řešení pro svařování, dělení a svařování okrajů tkaných textilií i netkaných textilií, které lze snadno, modulárně a přesně integrovat do nových systémů nebo stávajících konceptů.

Ve zdravotnické technologii jsou v popředí atributy jako vysoká přesnost a opakovatelnost, maximální kvalita svářených dílců, samozřejmostí je zpětná sledovatelnost výrobních procesů.

Ultrazvukové procesy se používají v průmyslu spotřebního zboží pro mnoho aplikací. To zahrnuje spojování plastových výrobků způsobem šetrným k životnímu prostředí, bez lepidel a rozpouštědel.

Elektrické komponenty lze trvale, spolehlivě spojit navzájem nebo s materiály různých typů pomocí ultrazvukové technologie bez ohrožení citlivé elektroniky.

Ultrazvukové svařování, ultrazvukové těsnění, ultrazvukové řezání, ultrazvukové separační svařování a ultrazvukové děrování: Máme robustní komponenty, procesně spolehlivé systémy, nejinovativnější sériový stroj a speciální jednoúčelový stroj.