ŠKOLENÍ NA MÍRU PRO VAŠE ULTRAZVUKOVÉ KOMPETENCE

Ultrazvuková kompetence zblízka – živě z naší předváděcí místnosti a aplikační laboratoře.

Využijte odbornosti našich kolegů k tomu, aby Vás nebo Vaše zaměstnance vyškolili v této oblasti nebo spolu s našimi experty dokonale přizpůsobili Vaše svařované díly ultrazvukovému svařování.

Nabízíme jak hodinové, tak celodenní školení – individuálně přizpůsobené Vašim potřebám nebo základní školení v oblasti ultrazvuku a samozřejmě ve Vámi preferovaném jazyku (de, en, it, cs, pl).

Výhody:

+Rozšiřte své znalosti na téma ultrazvukové svařování, vysekávání, děrování, těsnění, oddělovací svařování a nýtování.
+Poznejte své příležitosti v ultrazvukovém zpracování materiálů.
+Seznamte se detailně s výhodami moderních technologií.
+ Využijte vysokou kvalitu sériových a speciálních strojů, systémů a komponent společnosti MS Ultrasonic Technology Group

Nenechte si ujít tuto příležitost!

Těšíme se na Vás a Vaše podněty!

Váš tým MS Ultraschall

WE ARE ULTRASONICS.

MS sonxSHOW na míru

Nabízíme Vám online semináře na míru s vysokou kvalitou a individualitou v kteroukoli dobu.

Spolu s Vámi zpracujeme Vaše produkty na našich strojích MS sonxTOP a také je otestujeme v naší aplikační laboratoři.

V případě zájmu kontaktujte naše prodejce:

Telefon: +49 7424 701-800
E-mail: vertrieb@ms-ultrasonic.de

Seminář je určen pro následující úrovně znalostí:

+Začátečník
+Pokročilý