Úvodní stránka/Odvětví/Textilní průmysl

Textilní průmysl

Naše stroje řady MS sonxTOP – dostupné ve stolní, stojanové nebo Inline verzi – nabízejí inovativní aplikační řešení pro utěsňování, dělení, sváření se střihem a svařování okrajů tkanin a netkaných textilií (nonwoven), které lze snadno, modulárně a přesně integrovat do nových systémů nebo do stávajících strojů.

Oblasti použití našich sériových strojů s inovativní ultrazvukovou technologií v textilním průmyslu jsou téměř nekonečné a jsou stejně vhodné pro filtrační tkaniny, plachty, markýzy, suchý zip, absorbéry, membrány a hygienické potřeby.

Naše ultrazvukové systémy pro různá aplikační řešení, lze snadno, modulárně a přesně integrovat do nových systémů nebo do stávajících konceptů.
Generátory a konvertory, transformační kusy amplitudy a sonotrody, posuvné jednotky a ruční ultrazvukové svařovací přístroje.
Naše nejnovější generace ultrazvukových strojů s naším speciálně vyvinutým, patentovaným a na budoucnost orientovaným servo pohonem PreciSer © pro jedinečnou přesnost a nejvyšší produktivitu stroje.

Potřebujete poradit?
Rádi Vám poradíme.