Textilní průmysl

Naše stroje řady MS sonxTOP – dostupné ve stolní, stojanové nebo Inline verzi – nabízejí inovativní aplikační řešení pro utěsňování, dělení, sváření se střihem a svařování okrajů tkanin a netkaných textilií (nonwoven), které lze snadno, modulárně a přesně integrovat do nových systémů nebo do stávajících strojů.

Oblasti použití našich sériových strojů s inovativní ultrazvukovou technologií v textilním průmyslu jsou téměř nekonečné a jsou stejně vhodné pro filtrační tkaniny, plachty, markýzy, suchý zip, absorbéry, membrány a hygienické potřeby.

Obalový průmysl, zdravotnická technika a textilní průmysl: Inovativní systémy pro řezání, svařování, děrování a separační svařování pomocí ultrazvuku pocházejí z MS – ať už pro fólie, papír, látku nebo netkané textilie s termoplastickou složkou.

Generátory a převodníky, amplitudové transformátory a sonotrody, napájecí jednotky a ultrazvukové ruční svařovací zařízení.

MS Ultrasonic Technology Group doplňuje své produktové portfolio v oblasti ultrazvukových technologií výkonnými a kompaktními ultrazvukovými sériovými stroji.