ULTRAZVUKOVÉ KOMPONENTY MS sonxCOM

Ultrazvukové svařování je mimořádně šetrný, ekonomický a efektivní proces spojování (nebo dělení) termoplastických materiálů. Výrobci OEM a výrobci obalů, lékařské techniky nebo spotřebního zboží se stále více spoléhají na spolehlivý a robustní svařovací proces v technologii spojování a zpracování termoplastů, fólií a textilu. Základem tohoto výrobního procesu jsou ultrazvukové komponenty, které jsou integrovány do stávajících systémů nebo v kombinaci s jinými nabízejí efektivní a nákladově efektivní řešení pro aplikaci.

Pokud jsou požadavky na příslušné použití tak odlišné, zůstávají požadavky na ultrazvukové komponenty ve všech průmyslových odvětvích a produktech stejné. Naše vlastní, vysoce kvalitní ultrazvukové komponenty MS sonxCOM, které jsou vyráběny v sídle společnosti v Německu, tyto požadavky splňují.

POTENCIÁL A VLASTNOSTI

POTENCIÁL

Naše ultrazvukové komponenty instalované do našich ultrazvukových systémů MS sonxSYS, ultrazvukových sériových strojů MS sonxTOP nebo speciálních jednoúčelových ultrazvukových strojů MS sonxMAC otevírají zajímavý potenciál:

• Sloučení pracovních kroků
  • Efektivní návrh procesů
  • Úspora času, materiálu a energie
  • Snížení nákladů

VLASTNOSTI

Vlastnosti našich MS sonxCOM Ultrazvukové komponenty na první pohled:

• Kvalita „Made by MS Ultraschall Technology Group: vyvinuto a vyrobeno v hlavním sídle společnosti v Německu
  • Dlouhá životnost a robustnost
  • Úspora energie a efektivita
  • Cenově atraktivní
  • Speciálně sladěno a nastaveno na aplikaci.
  • Maximální opakovatelnost svařovacího procesu
  • Kompetentní poradenství a výměna know-how mezi oblastmi speciálních a sériových strojů

NAŠE KOMPONENTY

Nabízíme následující specifické ultrazvukové komponenty:

Generátor MS sonxGEN je k dispozici v různých přizpůsobených verzích a je naším nejinteligentnějším ultrazvukovým generátorem všech dob.

Konvertory MS sonxCON – srdce ultrazvukového systému jsou také vyvíjeny a vyráběny u nás.

Ultrazvukové transformátory amplitudy MS sonxAMP jsou umístěny v oscilační sestavě mezi konvertor a sonotrodu.

Naše ultrazvukové sonotrody MS sonxSON – přizpůsobené danému dílu, FEM kalkulované, vyrobené a odladěné.

Jednotky MS sonxACT v různých provedeních jsou díky své kompaktní konstrukci a tenkému designu obzvláště flexibilní.

Komfortní duální ultrazvukový ruční přístroj MS sonxPRO 35kHz/1000W

Potřebujete poradit?
Rádi Vám poradíme.

POPTÁVKA

JSME ZDE PRO VÁS

Máte nějaké dotazy týkající se výrobku nebo speciální aplikace? Rádi vám pomůžeme. Pošlete nám e-mail na adresu vertrieb@ms-ultrasonic.de

Některé věci je však nutné probrat osobně. Stačí vyplnit náš formulář zpětného volání a my vám co nejdříve zavoláme. Rychle a kompetentně.

POŽÁDAT O ZPĚTNÉ ZAVOLÁNÍ

Všechna pole označená * jsou povinná.