WE ARE ULTRASONICS.

MS Ultrasonic Technology Group je technologickým a inovačním lídrem v oblasti ultrazvukového svařování. Společnost MS Ultrasonic vyvíjí a vyrábí flexibilní ultrazvukové stroje na míru, průkopnické ultrazvukové sériové stroje, modulární systémy pro obalová řešení a aplikace v netkaných textiliích a výkonové komponenty, jako jsou generátory, konvertory a sonotrody pro vysoce výkonná kompletní řešení. Společnost MS Ultrasonic tak pokrývá náročné potřeby zákazníků v automobilovém, obalovém/potravinářském, textilním, zdravotnickém průmyslu, průmyslu spotřebního zboží a elektrických komponentů.

To jim umožňuje optimalizovat svařování, děrování, uzavírání, odřezávání a nýtování termoplastů, textilií a netkaných textilií, a také krájení potravin.

Geschäftsführung MS Ultraschall

Udržitelnost

  • 100 % potřeby elektřiny pochází z vodních elektráren.
    • MS Ultraschall tak snižuje své emise CO2 o 1 019,7 tuny ročně.
    • To je srovnatelné s emisemi CO2 více než 120 domácností.
  • Společnost MS sází u svých strojů a výrobků na energeticky účinný servopohon
  • Využívá se udržitelná výrobní technologie
  • Certifikace ISO 9001, 50001 a 14001
    pro kvalitu, energii a životní prostředí
Energy Efficiency

Součást MS Industrie AG

Skupina MS Ultrasonic Technology Group je součástí společnosti MS Industrie AG, do které patří také sesterská společnost MS XTEC GmbH. Společnosti spojuje především výrazná ochota investovat do technologií pro budoucnost. Intenzivně využíváme synergických efektů mezinárodní skupiny společností, abychom vám mohli nabídnout stále lepší technologická řešení. Neváhejte se nás zeptat na osobní výhody.

Společné cíle, individuální síla, spousta výhod.

MS Industrie AG se sídlem v Mnichově je mateřskou společností kótovanou na burze, která je zaměřena na průmyslovou skupinu s obory podnikání v oblasti pohonné techniky („XTEC Technology Group“: včetně systémů a komponentů pro těžké spalovací motory a skříně převodovek) a ultrazvukové techniky („Ultrasonic Technology Group“: speciální stroje i ultrazvukové systémy a komponenty). Mezi klíčová odvětví zákazníků patří celosvětový průmysl užitkových a osobních vozidel, dále pak průmysl obalových strojů a všeobecné strojírenství a výroba zařízení.

MS Industrie AG