An excerpt of participant comments from the 3-hour online seminar „Ultrasonic Basics“ from the MS TechCenter in Czech. Thank you for your trust in our services and your opinion!

„Opravdu podnětné školení pro začátečníky i pokročilé. Skvěle vysvětleno, školitel má zřejmě bohaté zkušenosti“. Lukáš S.
„Really stimulating workout for beginners and advanced. Well explained, the trainer probably has a lot of experience.“

„Vše bylo velmi pěkně vysvětleno, s názornými ukázkami a příklady použití v praxi. Stejně tak jsem dostal odpovědi na technické dotazy. Těším se na spolupráci s firmou MS.“ S pozdravem Miroslav B.
„Everything was explained very nicely, with clear examples and practical application examples. I also got answers to technical questions. I am looking forward to working with MS.“